• Blendtec Designer 725

Blendtec Designer 725

  • 999,00€


Blendtec iespējas neaprobežojas tikai ar smūtiju pagatavošanu. Ar to var pagatavot fantastisku saldējumu un mandeļu pienu, ideālus miltus un zemesriekstu sviestu, nepārspējamas dipi mērces un klasiskās mērces, karstās krēmzupas un citus izsmalcinātus ēdienus, un to visu – tikai ar vienu pogas pieskārien.
PASAULĒ GUDRĀKAIS BLENDERIS: Blendtec Designer 725 nepārspējamās funkcijas pamatoti ļauj to uzskatīt par gudrāko blenderi, kas pasaulē jelkad radīts. Pateicoties SmartBlend un vairāku ātrumu pulsācijas funkcijai, kā arī 100 ātruma režīmiem un pievilcīgajam dizainam, Designer 725 neapšaubāmi būs tavas virtuves superzvaigzne.
SMARTBLEND ™ TEHNOLOĢIJA: Blendtec Designer 725 ienesīs tavā virtuvē SmartBlend tehnoloģiju, kas spēj konstatēt iespējamās ar blendera darbu saistītās problēmas, piemēram, nepilnības produktu iepildē, pārkaršanu vai gaisa kabatas, un piedāvāt tām atbilstošus risinājumus.
100 PAKĀPJU SKĀRIENJŪTĪGS ĀTRUMU PĀRSLĒDZĒJS + VAIRĀKU ĀTRUMU PULSĀCIJAS POGA: 100 pakāpju skārienjūtīgais ātrumu pārslēdzējs dod iespēju ļoti precīzi izvēlēties tieši konkrētajai receptei nepieciešamo ātrumu. Turklāt ierīce iesaka, kādu ātrumu ir vēlams izmantot putošanai, smalcināšanai, jaukšanai, drupināšanai vai biezeņa pagatavošanai.
IETEIKUMI IEPRIEKŠ IESTATĪTO PROGRAMMU IZMANTOŠANAI: Blendtec Designer 725 ir 6 iepriekš iestatītas programmas: smūtijs, dipa mērce, ledus deserts, svaiga sula, karstā zupa un attīrīšana. Izvēloties iepriekš iestatītu programmu, Blendtec sniegs informāciju par to, kādam mērķim attiecīgā programma vēl piemērota – tā tu saņemsi pilnīgu pārskatu par dažādām izmantošanas iespējām.

PARAMETRI
Jauda - 1800 W
Vadības panelis - Skārienjūtīgs, apgaismots
Iepriekš iestatītās programmas  - Smūtijs; Dipa/mērces; Ledus deserts; Svaiga sula; Karstā zupa; Attīrīšana
Ātrumi - 100 ātruma režīmi + pulsācijas režīm
Ekrāns - Papildus citai informācijai uz ekrāna redzams laiks. līdz programmas beigām, norādes un ieteikumi
Savienojamība - Piemērots lietošanai kopā ar Blendtec patentēto. FourSide, WildSide+ un Twister trauku
Krāsas - nerūsējošais tērauds, tumši pelēks metāls

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs