• Blendtec Stealth I885

Blendtec Stealth I885

  • 1 934,79€


IERĪKOJIET LENTVEIDA PLATFORMU: Stealth I885 blendera dizains un ārējais praktiskums padara ierīci viegli izmantojamu ikdienā un saprotamu arī jaunam darbiniekam. I885 modelis ir paredzēts tieši lentveida platformas ierīkošanai.
ĪPAŠĪBAS: Motora jauda: 1800 W; Ieteicamais dienas vidējais darba ciklu skaits ir līdz 200; 42 ieprogrammēti darba cikli, impulss; 3 gadu garantija; Pieejams arī ar integrētu lentveida pamatni.
RAŽOŠANAS JAUDA BEZ RAŽOŠANAS TROKŠŅA:Stealth I885 blenderis piedāvā ražošanas jaudu bez ražošanas trokšņa. Ierīces augstās veiktspējas skaņas izolācija un troksni slāpējošais korpuss ļauj klientam gaidīt savu pasūtījumu, netraucēti sarunājoties.
IEPROGRAMMĒTI DARBA CIKLI: Stealth I885 ir aprīkots ar 42 ieprogrammētiem cikliem, to starpā atradīsiet dažādus smūtiju, kokteiļu un mērču pagatavošanas ciklus.
RADIET PERSONALIZĒTUS CIKLUS: Jums pieejamas neierobežotas programmēšanas iespējas – BlendWizard™ ļauj ieprogrammēt tieši Jums piemērotu darba ciklu, ko varat instalēt Blendtec, izmantojot USB saskarni. Blenderī iespējams saglabāt līdz 14 darba cikliem.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs