• Blendtec Total Blender

Blendtec Total Blender

  • 599,00€


  • 100 vai vairāk 0,00€

Blendtec iespējas neaprobežojas tikai ar smūtiju pagatavošanu. Ar to var pagatavot fantastisku saldējumu un mandeļu pienu, ideālus miltus un zemesriekstu sviestu, nepārspējamas dipi mērces un klasiskās mērces, karstās krēmzupas un citus izsmalcinātus ēdienus, un to visu – tikai ar vienu pogas pieskārien.

KLASISKA ORIĢINALITĀTE: Blendtec Total Blender padarīs darbošanos virtuvē īpaši vienkāršu un ērtu. Pateicoties iepriekš iestatītajām programmām, tavi iemīļotākie ēdieni būs gatavi kā pēc burvju nūjiņas mājiena.
IEPRIEKŠ IESTATĪTAS PROGRAMMAS: Blendtec Total Blenderim ir 6 noteikta ilguma darba programmas: izvēlies, piemēram, piemērotu programmu smūtija, zupas, mīklas vai ledus deserta pagatavošanai, ieslēdz blenderi un mierīgi pievērsies citiem darbiem.
10 ĀTRUMI + PULSĀCIJAS POGA: Blendtec Total Blenderim ir 10 manuāli regulējami ātruma režīmi. Visos ātruma režīmos blenderis darbojas 50 sekundes un tad automātiski izslēdzas. Lai panāktu vēlamo konsistenci, tu vari mainīt ātruma režīmus, bet pulsācijas poga dos iespēju uz īsu brīdi strauji palielināt blendera darba ātrumu.

PARAMETRI
Jauda - 1560 W
Vadības panelis - Plakans, viegli tīrāms
Iepriekš iestatītās programmas - Smūtijs; Sula; Zupa; Mīkla; Ledus smalcināšana; Ledus deserts
Ātrumi - 10 ātruma režīmi + pulsācijas režīms
Ekrāns - Papildus citai informācijai uz ekrāna redzams laiks līdz programmas beigām
Savienojamība - Piemērots lietošanai kopā ar Blendtec patentēto. FourSide, WildSide+ un Twister trauku
Krāsas - Sarkans, balts, melns

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs