• 100% tīra ēteriskā eļļa Tējas koks AROMAMA 5ml

100% tīra ēteriskā eļļa Tējas koks AROMAMA 5ml

  • 7,99€


Vienai no universālākajām un zinātniski visvairāk pētītajai tējas koka ēteriskajai eļļai noteikti ir jābūt Jūsu smaržīgo līdzekļu plauktā. Pretvīrusu, antibakteriālā, pretsēnīšu un imūnsistēmu stimulējošā, jaudīgā tējas koka ēteriskā eļļa nepieciešamības gadījumā ir lietojama tieši uz ādas. Tējas koka ēterisko eļļu lieto, lai novērstu saaukstešanos, lai ārstētu bojātu, inficētu ādu, izsitumus, lai mazinātu ādas vīrusu infekcijas, un kā spēcīgu antiseptiķi epidēmiju laikā, lai mājās attīrītu virsmas. Tējas koka ēteriskajai eļļai ir intensīvs augu aromāts, ārstniecisks, ar vieglu mentola noti.

Tilpums: 5 ml

Pretvīrusu, antibakteriālā, pretsēnīšu un imūnsistēmu stimulējošā, jaudīgā tējas koka ēteriskā eļļa nepieciešamības gadījumā ir lietojama tieši uz ādas. Pirms vairākiem simtiem gadu Austrālijas aborigēni jau zināja tējas koka ēteriskās eļļas terapeitiskās īpašības. No tējas koka mizas aborigēni mēdza būvēt nojumes, kanoe, izgatavoja makstis nažiem kā arī mēdza košļāt svaigas tējas koka lapas, kad bija saaukstējušies vai kad sāpēja kakls, vai bija kādas infekcijas slimības. Tējas koka lapas plaši izmantoja, lai dziedinātu brūces. Eiropā tējas koks kļuva pazīstams 1927.gadā un zinātnieki nekavējoties novērtēja šī auga terapeitiskās īpašības. 2.pasaules kara laikā tējas koku kā terapeitisku līdzekli izmantoja karavīri, kuri cīnījās tropos.

Mūsdienās tējas koka ēteriskā eļļa ir plaši pazīstama, to izmanto zobārstniecībā, kosmētikā, parfimērijā un ķīmiskajā rūpniecībā. Tējas koka ēterisko eļļu lieto, lai novērstu saaukstešanos, lai ārstētu bojātu, inficētu ādu, izsitumus, lai mazinātu ādas vīrusu infekcijas, un kā spēcīgu antiseptiķi epidēmiju laikā, lai mājās attīrītu virsmas. Tējas koka ēteriskajai eļļai ir intensīvs augu aromāts, ārstniecisks, ar vieglu mentola noti. Tā lieliski sader ar lavandas, citrona, radiālā un staigeriana eikalipta, rozmarīna, timiāna, bergamota, greipfrūta, piparmētras un citronzāles ēteriskajām eļļām. Tējas koka aromāts ir izcils repelents, tādēļ to bieži iekļauj odu un ērču repelentu produktos.

Tējas koka ēterisko eļļu ir droši lietot mazuļiem no 6 mēnešiem un visai ģimenei. Grūtniecības laikā lietojiet tikai nepieciešamības gadījumā, bet tā ir droša krūts barošanas laikā.

Lietošanas norādījumi:

• Ja esat saslimuši vai sajūtat, ka esat noķēruši klepu, difūzējiet tējas koka ēterisko eļļu elektriskajā difūzerī. Ēteriskās eļļas attīra gaisu un novērš infekcijas izplatīšanos iekštelpās. Pievienojiet 6-8 pilienus ēteriskās eļļas dienas laikā, naktī – 3-4 pilienus. Ņemiet vērā, ka intensīvs aromāts var traucēt mierpilnu miegu.

• Izmēģiniet šādas aromterapeitiskās sinerģijas:

1. ''Slimību ārā, veselību iekšā!": 2 pilieni tējas koka, 2 pilieni radiālā ekalipta un 4 pilieni citronzāles ēteriskās eļļas.

2. Ja ir gripa, pneimonija ar spēcīgu klepu (tikai pieaugušajiem!): 3 pilieni tējas koka, 3 pilieni radiālā eikalipta un 3 pilieni rozmarīna ēteriskās eļļas.

3. Imunitātei: 2 pilieni tējas koka, 2 pilieni bergamota un 3 pilieni greipfrūta ēteriskās eļļas.

4. Tīram gaisam: 2 pilieni tējas koka, 3 pilieni bergamota un 3 pilieni greipfrūta ēteriskās eļļas.

• Ja Jums nav elektriskā difūzera, izgatavojiet paši savu izsmidzināmo: tumšā stikla pudelē pievienojiet 100ml ūdens un 50 pilienus tējas koka ēteriskās eļļas, uzskrūvējiet korķīti un enerģiski sakratiet pudeli, un izsmidziniet, kad nepieciešams. Katru reizi pirms izsmidzināšanas to kārtīgi sakratiet, jo ēteriskās eļļas nešķīst ūdenī.

• Izgatavojiet paši savu ''Slimību ārā, veselību iekšā!": tumšā stikla pudelē 100ml ūdens pievienojiet 10 pilienus tējas koka, 10 pilienus radiālā eikalipta un 25 pilienus citronzāles ēteriskās eļļas. Kārtīgi sakratiet katru reizi pirms lietošanas, izsmidziniet, kad nepieciešams.

• Epidēmiju laikā, ja ir saaukstēšanās un vīrusu slimības, pievienojiet 8-10 pilienus TĪRAS tējas koka ēteriskās eļļas ūdens spainī, izmērcējiet tajā drānu vai grīdas lupatu un notīriet ar to mēbeļu virsmas un izmazgājiet grīdas. Tas notīrīs virsmas un apturēs infekciju izplatīšanos.

• Ja sajūtat, ka esat saaukstējušies, nekavējoties aktivizējiet savu imūnsistēmu! Divas līdz trīs dienas ierīvējiet pēdas ar TĪRU, neatšķaidītu tējas koka ēterisko eļļu. Tā ir lieliska pirmā palīdzība imunitātei!

• Ja tek deguns, izgatavojiet leģendāro ''Iesniņš"! Pievienojiet 6 pilienus tējas koka 20ml saldo mandeļu eļļai, sajauciet un nedaudz iesmērējiet degunā ik pa 2 stundām. Mazākiem bērniem izmantojiet kokvilnas ausu kociņus, lielāki bērni un pieaugušie var iesmērēt ar pirkstu.

• Aromterapeitisks skalojamais līdzeklis palīdzēs kontrolēt iekaisušu kaklu, stomatītu, periodonta slimību, diskomfortu pēc zobārsta apmeklējuma un nepatīkamu smaku no mutes: glāzē silta ūdens iemaisiet tējkaroti sāls un 3-5 pilienus tējas koka ēteriskās eļļas, labi samaisiet un skalojiet muti vairākas reizes dienā. Šī procedūra derīga pieaugušajiem un arī bērniem, kuri jau prot skalot muti un izspļaut šķidrumu.

• Uzvariet cīņā ar aukstumpumpām! Kā tikai sajūtat pirmos simptomus un niezi, uzsmērējiet TĪRU tējas koka ēterisko eļļu uz bojātās vietas. Atkārtojiet šo procedūru ik pa stundai vai divām, līdz pumpas ir pilnībā sausas.

• Uzsmērējiet TĪRU tējas koka ēterisko eļļu uz vējbaku pumpām vairākas reizes dienā. Tējas koks ne tikai sausinās pūslīšus, bet arī dezinficēs, aizsargās no infekcijas un samazinās niezi.

• Ja sajūtat, ka uz sejas vai muguras ir uzmetusies pumpa, tieši uz iekaisušās ādas (topiski) uzsmērējiet TĪRU tējas koka ēterisko eļļu.Tējas koks dezinficēs, sausinās un novērsīs aknes augšanu. Varat arī pievienot dažus pilienus tējas koka ēteriskās eļļas sejas vai ķermeņa mazgājamajam līdzeklim (iepiliniet eļļu nelielā produkta daudzumā lietošanas laikā, jo, pievienojot ēteriskās eļļas visam iepakojumam, tās var mainīt produkta konsistenci).

• Izgatavojiet paši savas antibakteriālās ziepes! Pievienojiet 20 pilienus tējas koka ēteriskās eļļas 200ml šķidrajām ziepēm bez smaržas, kārtīgi sakratiet līdz ziepes un eļļas ir labi sajaukušās, un izbaudiet!

• Tējas koka ēteriskā eļļa lieliski dezodorē ķermeni. Ja esat norūpējušies par stipru svīšanu vai nepatīkamu ķermeņa smaržu, iepiliniet TĪRU tējas koka ēterisko eļļu dušas želejā bez smaržas.

• Sagatavojiet kāju vannu, lai mazinātu pēdu svīšanu un nepatīkamo smaržu, kāju vanniņā pievienojot sauju dzeramās sodas un 20 pilienus tīras tējas koka ēteriskās eļļas.

• Tējas koks ir spēcīgs pretblaugznu līdzeklis. Pievienojiet dažus pilienus tējas koka eļļas ikdienas šampūnam un izmazgājiet ar to matus. Varat to pievienot gan kondicionierim, gan arī maskai – tējas koks arī liks jūsu matiem atkal spīdēt!

• Ja Jūsu galvas āda ir ļoti sausa, ja ir blaugznas, izgatavojiet šādu matu masku: 50ml kamēlijas eļļai pievienojiet 6 pilienus tējas koka ēteriskās eļļas un 6 pilienus lavandas ēteriskās eļļas. Ierīvējiet galvas ādā un matu saknēs, turiet 20-30 minūtes un izmazgājiet ar ierasto šampūnu. Šāda maska pabaros, nomierinās un palīdzēs novērst blaugznas.

• Tējas koka ēteriskā eļļa ir izteikti draudzīga ādai. Kad nepieciešams, Jūs vienmēr to varat lietot tīru un neatšķaidītu: nedaudz uzsmērējiet uz pušumiem, odu kodumiem, skrāpējumiem, tulznām, nobrāzumiem vai citiem nelieliem ādas bojājumiem.

• Tējas koks izcili nomaskē ķermeņa smaržu, atvairot odus un ērces.

Izgatavojiet iedarbīgu izsmidzināmo repelentu: tumšā stikla pudelē pievienojiet 50ml ūdens un 30 pilienus citronzāles, 15 pilienus tējas koka, 20 lavandas un 10 pilienus radiālā eikalipta ēteriskās eļļas. Kārtīgi sakratiet pirms katras lietošanas reizes, jo ēteriskās eļļas nešķīst ūdenī. Uzsmidziniet uz apģērba, uz ādas vai uz mājdzīvnieka. Piemērots mazuļiem no 6 mēnešiem un visai ģimenei, ieskaitot mājdzīvniekus!

• Lai pastiprinātu izsmidzināmā repelenta efektu, uz apģērba uzpiliniet tējas koka ēterisko eļļu: uz aprocēm, bikšu galiem, cepures, apaviem, virsdrēbēm un citur. Ēteriskā eļļa ķermeņa siltumā pakāpeniski iztvaikos un uz daudz ilgāku laiku Jūs aizsargās no insektiem.

• Ja ciešat no urinārā trakta infekcijas (UTI), sēdvannā ar siltu ūdeni pievienojiet tējkaroti ar kaudzi dzeramās sodas un 10 pilienus tējas koka ēteriskās eļļas. Sēdiet tajā 10-15 minūtes, pēc tam iemasējiet vēdera lejasdaļu un muguras zonu ar šādu maisījumu: 20ml saldo mandeļu eļļas, 6 pilieni tējas koka un 4 pilieni kumelītes ēteriskās eļļas.

• Aromterapeitiskajām vannām ar tējas koka ēterisko eļļu ir antibakteriāls efekts, tā stimulē imūnsistēmu, palīdz, ja ir saaukstēšanās, atvieglo elpošanu un veicina atkrēpošanu.

Uzmanību! Nekad nepievienojiet tīru ēterisko eļļu vannai. Nepieciešamo daudzumu ēteriskās eļļas iepiliniet tējkarotē ar galda sāli, saldo mandeļu eļļā vai ½ glāzē piena un pievienojet maisījumu vannas ūdenim.

Pilienu skaits atbilstoši vecumam:

Mazuļiem 6 – 12 mēnešiem 1 – 2 pilieni

1 – 2-gadīgiem bērniem 2 – 3 pilieni

2 – 3-gadīgiem bērniem 3 – 4 pilieni

3 – 7- gadīgiem bērniem 4 – 5 pilieni

7 – 12- gadīgiem bērniem 4 – 6 pilieni

Pusaudžiem 12+ un pieaugušajiem 5 – 8 pilieni


• INCI:Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, limonene**, linalool**.

• *ekoloģiska sastāvdaļa

• **dabiski atrodams ēteriskajās eļļās

• Izcelsmes valsts:Dienvidāfrika


Ražotājs: AROMAMA
Svītru kods: 4779046412493
Preces ID: 2736

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs