• 100% tīra ēteriskā eļļa Eikalipts (staigeriana) AROMAMA 5ml

100% tīra ēteriskā eļļa Eikalipts (staigeriana) AROMAMA 5ml

  • 8,99€


Staigeriana eikalipts smaržo pēc citroniem un ziediem, bet tam piemīt gandrīz visas klasiskās eikalipta ēteriskās eļļas terapeitiskās īpašības. Vienlaikus tā ir īpaši maiga ēteriskā eļļa, kura ir derīga maziem bērniem un cilvēkiem ar jutīgiem elpceļiem. Eikaliptam ir pozitīva ietekme uz respiratoro sistēmu: palīdz tekošam un aizliktam degunam, atvieglo elpošanu, klepu un stimulē imūnsistēmu. Eikaliptu eļļas, kurām ir izteikti antibakteriālas un pretvīrusu īpašības, brīnišķīgi attīra un mitrina gaisu iekštelpās, tādēļ ir ideālas aukstajā sezonā. Staigeriana tipa eikalipta eļļa ir lielisks repelents, īpaši noderīga vasarās aizsardzībai pret odiem un ērcēm.

Tilpums: 5 ml

Eikalipts ir mūžzaļš koks, kura izcelsmes vieta ir Austrālija un Tasmānija. Tas lieliski drenē augsni un attīra gaisu. Eikalipta dziednieciskās īpašības bija zināmas kopš aborigēnu laikiem: eikaliptu jau izsenis izmantoja infekciju ārstēšanā, tā lapas tika lietotas, lai apklātu ilgi dzīstošas brūces. Pasaulē ir zināmas vairāk nekā 700 eikaliptu sugas, no kurām 500 ir derīgas ēterisko eļļu ekstrahēšanai. No visām eikaliptu sugām staigeriana eikalipts ir viens no eksotiskākajiem un izsmalcinātākajiem aromātiem. Vai sagaidāt vēsu un svaigu smaržu? Tā gluži nav! Staigeriana eikalipts smaržo pēc citroniem un ziediem, bet tam piemīt gandrīz visas klasiskās eikalipta ēteriskās eļļas terapeitiskās īpašības. Vienlaikus tā ir īpaši maiga ēteriskā eļļa, kura ir derīga maziem bērniem un cilvēkiem ar jutīgiem elpceļiem.

Eikaliptam ir pozitīva ietekme uz respiratoro sistēmu: palīdz tekošam un aizliktam degunam, atvieglo elpošanu, klepu un stimulē imūnsistēmu. Eikaliptu eļļas, kurām ir izteikti antibakteriālas un pretvīrusu īpašības, brīnišķīgi attīra un mitrina gaisu iekštelpās, tādēļ ir ideālas aukstajā sezonā. Staigeriana tipa eikalipta eļļa ir lielisks repelents, īpaši noderīga vasarās aizsardzībai pret odiem un ērcēm.

Šis eksotiskā tipa eikalipts veiksmīgi sader kombinācijā ar rozalīnas, timiāna, tējas koka, citrona, rozā greipfrūta, rozmarīna, priedes, piparmētras, bergamota, japāņu laura ēteriskajām eļļām.

Ja nepieciešams, maigo staigeriana eikaliptu var difūzēt telpā, kurā ir jaundzimušais, no 6 mēnešiem var lietot vannām un ierīvēšanai. Iesakām izvairīties no eikalipta eļļas grūtniecības laikā, bet tā ir droša krūts barošanas periodā. No eikalipta eļļas ir jāizvairās cilvēkiem ar augstu asinsspiedienu, ka arī, ja ir epilepsija.

UZMANĪBU! Nekad nepiliniet vai nelietojiet tīru ēterisko eļļu degunā vai ap nāsīm. Tas var izraisīt nāvi.

Lietošanas norādījumi:

• Attīriet un mitriniet gaisu iekštelpās! Difūzējiet staigeriana eikalipta ēterisko eļļu, ja vismaz viens no mājiniekiem ir saslimis vai, ja apkārt plosās gripa. Tas palīdzēs apturēt infekcijas izplatīšanos, aizsargās apkārtējos no inficēšanās un sekmēs saslimušā ātrāku atlabšanu. Dienas laikā difūzējiet 6 – 8 pilienus ēteriskās eļļas, 3 – 4 pilienus nakts laikā. Ja naktī ir aizlikts deguns un ja ciešat no klepus, sajauciet staigeriana eikalipta ēterisko eļļu ar rozalīnas ēterisko eļļu (2 pilnienus no katras) un difūzējiet nakts laikā – tas ir ļoti efektīvi.

• Šīs ēterisko eļļu sinerģijas brīnišķīgi smaržo un attīra gaisu:

  5 pilieni staigeriana eikalipta + 3 pilieni piparmētras;

  2 pilieni tējas koka + 2 pilieni radiālā eikalipta + 2 pilieni staigeriana eikalipta.

Lai atvieglotu elpošanu, difūzējiet šādas ēterisko eļļu sinerģijas:

  4 pilieni mirtes + 3 pilieni staigeriana eikalipta;

  5 pilieni rozalīnas + 3 pilieni staigeriana eikalipta.

• Staigeriana eikalipts ir ideāli piemērots difūzēšanai mašīnā – patīkams svaigums un viegls stimulējošais efekts ir garantēts!

• Ja Jums nav elektriskā difūzera, izgatavojiet paši savu izsmidzināmo: tumšā stikla pudelē pievienojiet 100ml ūdens un 40 līdz 50 pilienus staigeriana tipa eikalipta ēteriskās eļļas, uzskrūvējiet korķīti un enerģiski sakratiet pudeli, un izsmidziniet, kad nepieciešams. Katru reizi pirms izsmidzināšanas to kārtīgi sakratiet, jo ēteriskās eļļas nešķīst ūdenī.

• Kad ir saaukstēšanās un vīrusu infekcijas, tīriet virsmas savās mājās ar ūdeni, kuram pievienota eikalipta eļļa. Tas apturēs vīrusu izplatīšanos. Pievienojiet 10 pilienus TĪRAS staigeriana eikalipta ēteriskās eļļas ūdens spainim, iemērciet grīdas mazgājamo lupatu vai drānu, mazgājiet ar to grīdas un virsmas.

• Ja jūtaties slims vai savārdzis, ierīvējiet pēdas ar TĪRU, neatšķaidītu eikalipta ēterisko eļļu. Atkārtojiet šo procedūru vairākas reizes dienā. Tas izcili stimulēs imūnsistēmu.

• Kad atstājat savu bērnu grupā kopā ar citiem bērniem, uzpiliniet nedaudz smaržīgo eikaliptu kā aizsardzības eņģeli uz plecu siksnas. Ķermeņa siltumā ēteriskā eļļa iztvaikos un visas dienas laikā aizsargās Jūsu mazuli no svešiem baciļiem.

• Pēc gripas, pneimonijas, vējbakām vai citām slimībām, kuras pavājina imūnsistēmu, izgatavojiet imunitāti stimulējošu mikstūru ķermeņa ierīvēšanai.

Šeit ir recepte: 50ml kamēlijas eļļas + 5 pilieni rozalīnas + 4 pilieni timiāna + 2 pilieni citrona un 2 pilieni staigeriana eikalipta ēteriskās eļļas.

Katru dienu ierīvējiet ķermeni ar šo mikstūru pēc vannas vai dušas, kamēr āda ir nedaudz mitra. Atkārtojiet šo procedūru trīs nedēļas, tad vienu nedēļu pārtrauciet un atkal atkārtojiet šo ciklu. Ja nepieciešams, derīgs bērniem no 12 gadiem.

• Metāla bļodā ar karstu ūdeni iepiliniet 25 - 30 pilienus staigeriana eikalipta ēteriskās eļļas, novietojiet saunas siltākajā stūrī vai uz augšējās lāvas. Nekad nelejiet ūdeni, kuram pievienota ēteriskā eļļa, uz karstiem akmeņiem – lielais karstums ne tikai nogalinās ēteriskās eļļas terapeitiskās īpašības, bet arī izdalīs veselībai kaitīgus savienojumus. Ēteriskajām eļļēm neder liels karstums. Iesakām izmēģināt eikalipta un piparmētras vai eikalipta un timiāna duetus!

• Izgatavojiet paši savas antibakteriālās ziepes! Pievienojiet 20 pilienus staigeriana eikalipta ēteriskās eļļas 200ml šķidrajām ziepēm bez smaržas, labi sakratiet, līdz esat pārliecināti, ka ziepes un eļļa ir sajaukušās, un izbaudiet!

• Eikalipta ēteriskā eļļa dezodorē ķermeni! Iepriecinošam atspirdzinājumam pievienojiet dažus pilienus ēteriskās eļļas dušas želejai vai ķermeņa mazgājamajam līdzeklim lietošanas laikā!

• Eikalipta ēteriskā eļļa ir labi piemērota matiem – tā stiprina un piešķir šarmantu mirdzumu. Pievienojiet eikalipta ēterisko eļļu šampūnam, kondicionierim vai maskai – rezultāts jūs iepriecinās. Iesakām pievienot ēteriskās eļļas nelielam produkta daudzumam tieši pirms lietošanas, ja pievieno ēteriskās eļļas visam konteineram, ar laiku tas var mainīt produkta konsistenci.

• Eikalipts lieliski maskē ķermeņa smaržu, tādēļ ir izcils odu un ērču repelents. Izgatavojiet paši efektīvu izsmidzināmo repelentu!

Sajauciet 30 pilienus citronzāles, 15 pilienus tējas koka, 20 pilienus lavandas, 10 pilienus staigeriana eikalipta ēteriskās eļļas ar 50ml krāna ūdens. Ielejiet maisījumu tumšā stikla pudelē, sakratiet ikreiz pirms lietošanas!

Izsmidziniet to ik pa divām stundām uz ādas, drēbēm vai uz mājdzīvnieka. Ja ir silts un vējains laiks, izsmidziniet biežāk. Tas derīgs mazuļiem no 6 mēnešiem, visai ģimenei un mājdzīvniekiem.

• Lai pastiprinātu izsmidzināmā repelenta iedarbību, uzpiliniet dažus pilienus eikalipta eļļas uz drēbēm: aprocēm, bikšu galiem, cepures, apaviem (uz auduma daļas), virsdrēbēm u.c. Ķermeņa siltumā ēteriskā eļļa pakāpeniski iztvaikos un Jūs ilgāk aizsargās no insektiem.

• Staigeriana tipa eikalipts apbrīnojami maskē nevēlamas smakas, tādēļ ir ļoti noderīgs mājsaimniecībā: uzpiliniet pilienu vai divus uz tepiķiem, spilveniem, aizkaru apakšmalas vai uz jebkura cita mājas tekstila izstrādājuma. Tas ienesīs jauku smaržu arī mājas garderobē – novietojiet iesmaržinātas kokvilnas drāniņas dažādās vietās. Jūsu drēbēm uz ilgu laiku būs patīkama smarža!

• Atcerieties izmēģināt arī aromātisku dabisko auduma mīkstinātāju! Sajauciet 50ml galda etiķa (9%), 40 pilienus staigeriana eikalipta ēteriskās eļļas ar 1 litru ūdens. Katrai mazgāšanas reizei izmantojiet 50ml, ielejot to drēbju mīkstinātājam paredzētajā nodalījumā. Ar šo daudzumu pietiks 20 mazgāšanas reizēm un rezultāts Jūs pārsteigs, mēs apsolām!

• Droši iepiliniet pilienu vai divus savos apavos, ja nepieciešams neitralizēt nepatīkamo smaku.

• Lai iznīcinātu putekļu ērcītes un citus mājas parazītus, novietojiet iesmaržinātas kokvilnas drāniņas atvikltnēs, skapjos – visdažādākajās vietās savās mājās!


• INCI: Eucalyptus Staigeriana Oil, limonene**, geraniol**, linalool**.

• **dabiski atrodams ēteriskajās eļļās

• Izcelsmes valsts: Brazīlija


Ražotājs: AROMAMA
Svītru kods: 4779046412554
Preces ID: 2740

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs