• 100% tīra ēteriskā eļļa Japāņu laurs AROMAMA 5ml

100% tīra ēteriskā eļļa Japāņu laurs AROMAMA 5ml

  • 9,99€


Japāņu laura smarža nevienu neatstās vienaldzīgu! Japāņu laurs spēcīgi stimulē mentālo aktivitāti, sniedz možumu un tonizē, palīdzot koncentrēties, uzlabo garastāvokli. Īpaši ieteicama, ja ir hronisks nogurums. Samazina svīšanu, īpaši, ja cēlonis ir stress, un ir perfekts ķermeņa dezodorants. Pateicoties intensīvajam un patīkamajam aromātam, japāņu laura ēterisko eļļu plaši izmanto parfimērijā un kosmētikā, ir pazīstama kā insektu repelentu sastāvdaļa. Tās spēcīgā efekta dēļ, nav ieteicams bērniem līdz 2 gadu vecumam, grūtniecības laikā un, ja ir epilepsija. Krūts barošanas laikā tā veicina laktāciju, tomēr nelietojiet to neatšķaidītu tieši uz āda.

Tilpums: 5 ml

Siltais, atsvaidzinošais, intensīvais un vieglais japāņu laura ziedu aromāts aizvedīs Jūs uz Austrumāziju un atgādinās tās eksotiskās garšas! Japāņu laura smarža nevienu neatstās vienaldzīgu! Tas ir plaši lietots un ir ideāla, dabīga izvēle, lai mājās neitralizētu nepatīkamas smakas. Tā lieliski tīra un atsvaidzina iekštelpu gaisu, darbojas kā antibakteriāls produkts, tādēļ ir piemērots virsmu tīrīšanai. Japāņu laura aromāts ir līdzīgs citronzālei, bet ir nedaudz saldāks. Šī ēteriskā eļļa ir ekstrahēta no Āzijas mazajiem, brīnišķīgajiem kokiem, kuros bagātīgā daudzumā ir šī burvīgā smarža. Japāņu laurs spēcīgi stimulē mentālo aktivitāti, sniedz možumu un tonizē, palīdzot koncentrēties, uzlabo garastāvokli. Īpaši ieteicama, ja ir hronisks nogurums. Samazina svīšanu, īpaši, ja cēlonis ir stress, un ir perfekts ķermeņa dezodorants. Pateicoties intensīvajam un patīkamajam aromātam, japāņu laura ēterisko eļļu plaši izmanto parfimērijā un kosmētikā, ir pazīstama kā insektu repelentu sastāvdaļa.

Spēcīgā efekta dēļ, nav ieteicams bērniem līdz 2 gadu vecumam, grūtniecības laikā un, ja ir epilepsija. Krūts barošanas laikā tā veicina laktāciju, tomēr nelietojiet to neatšķaidītu tieši uz ādas

Japāņu laura ēteriskā eļļa lieliski sader ar citām ēteriskajām eļļām – lavandas, apelsīna, citrona, greipfrūta, mandarīna, bergamota, jasmīna, ilangilanga, rozmarīna, tējas koka, eikalipta, piparmētras un timiāna.

Lietošanas norādījumi:

• Difūzējiet japāņu laura ēterisko eļļu difūzerī. Iepiliniet difūzerī 6 līdz 8 pilienus dienas laikā. Neiesakām lietot nakts laikā, jo tā tonizē un var ietekmēt miega kvalitāti. Izmēģināšanai dažas eļļu sinerģijas: 3 pilieni mandarīna + 3 pilieni japāņu laura + 3 pilieni lavandas ēteriskās eļļas; 3 pilieni japāņu laura + 3 pilieni saldā apelsīna + 3 pilieni piparmētras ēteriskās eļļas.

• Ja Jums nav difūzera, izgatavojiet paši savu izsmidzināmo: tumšā stikla pudelē ielejiet 100ml ūdens un 50 pilienus japāņu laura ēteriskās eļļas, uzskrūvējiet korķīti un enerģiski sakratiet pudeli, izsmidziniet, kad nepieciešams!

• Ienesiet savā mājā unikālu aromātu un papildu tīrību! Pievienojiet 10 pilienus ūdens spainī, iemērciet tajā drānu vai grīdas lupatu un notīriet ar to mēbeļu virsmas un izmazgājiet grīdas. Ēteriskā eļļa neļaus izplatīties infekcijai un augt baktērijām un radīs mājās patīkamu aromātu.

• Izgatavojiet paši savas antibakteriālās ziepes! Pievienojiet 20 pilienus japāņu laura ēteriskās eļļas 200ml šķidrajām ziepēm bez smaržas, labi sakratiet un izbaudiet!

• Ja svīst pēdas: ielejiet bļodā siltu ūdeni, iepiliniet dažus pilienus japāņu laura ēteriskās eļļas tējkarotē sodas vai galda sāls un iemaisiet to ūdenī. Ielieciet bļodā kājas, mērcējiet 10 – 15 minūtes, atkārtojiet šo procedūru, kad nepieciešams.

• Tos, kurus nomoka pastiprināta ķermeņa svīšana, palīdzēs japāņu laura eļļa! Pievienojiet dažus pilienus savā ikdienas dušas želejā. Noteikti iepiliniet eļļu savā plaukstā, kurā paņemta izvēlētā kosmētika. Nepievienojiet ēterisko eļļu kosmētikas traukā, jo ar laiku tas var mainīt produkta konsistenci.

• Japāņu laura ēteriskā eļļa perfekti maskē dabīgo ķermeņa aromātu, tādēļ efektīvi atbaida negaidītos odus, ērces un citus insektus. Ja ceļojat dabā, uzpiliniet dažus pilienus uz virsdrēbēm, apaviem, aprocēm un bikšu galiem. Izvairieties no tieša kontakta ar ādu!

• Izmēģiniet neatkārtojamo apģērbu mīkstinātāju! Sajauciet 1 litru ūdens, 50ml balto galda etiķi ar 40 pilieniem japāņu laura ēteriskās eļļas. Pievienojiet 50ml apģērbu mīkstinātāja tam paredzētajā veļas mašīnas nodalījumā. Ar šo daudzumu pietiks 20 mazgāšanas reizēm. Rezultāts Jūs pārsteigs!

• Ja izmantojat veļas žāvētāju, piešķiriet savai veļai lielisku aromātu! Uzpiliniet dažus pilienus ēteriskās eļļas uz kokvilnas spilventiņa, ievietojiet to biezā organzas somiņā, ielieciet žāvētājā kopā ar veļu. Nav šaubu – Jūs iemīlēsiet šo smaržu!

• Lai neitralizētu nepatīkamo apavu smaku, uzpiliniet dažus pilienus uz apavu iekšējām zolēm.

• Lai iznīcinātu mājas insektus un parazītus, uzpiliniet dažus pilienus japāņu laura ēteriskās eļļas uz kokvilnas spilventiņa, novietojiet mājās pēc iespējas vairāk vietās – atvilktnēs, garderobē, skapjos.


• INCI: Litsea Cubeba Fruit Oil*, citral**, limonene**, linalool**, geraniol**.

• *ekoloģiska sastāvdaļa

• **dabiski atrodams ēteriskajās eļļās

• Izcelsmes valsts: Vjetnama


Ražotājs: AROMAMA
Svītru kods: 4779046412561
Preces ID: 2744

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs