• Blendtec Professional 800

Blendtec Professional 800

  • 1 299,00€


Blendtec iespējas neaprobežojas tikai ar smūtiju pagatavošanu. Ar to var pagatavot fantastisku saldējumu un mandeļu pienu, ideālus miltus un zemesriekstu sviestu, nepārspējamas dipi mērces un klasiskās mērces, karstās krēmzupas un citus izsmalcinātus ēdienus, un to visu – tikai ar vienu pogas pieskārien.
PASAULĒ KLUSĀKAIS BLENDERIS: Pateicoties Blendtec Professional 800, nu arī tu savā virtuvē vari izmantot jaudīgos un inovatīvos risinājumus, kas līdz šim bija pieejami vienīgi profesionālajās virtuvēs. Professional 800 ir aprīkots ar trokšņa slāpēšanas sistēmu, kas ļauj to pelnīti atzīt par pasaulē klusāko mājsaimniecībā izmantojamo blenderi.
IEPRIEKŠ IESTATĪTAS PROGRAMMAS – PIETIEK AR VIENU POGAS SPIEDIENU: Blenderim Professional 800 ir 6 iepriekš iestatītas programmas: mīkla, kokteilis, smūtijs, ledus deserts, svaiga sula, karstā zupa.
11 PAKĀPJU SKĀRIENJŪTĪGS ĀTRUMU PĀRSLĒDZĒJS + PULSĀCIJAS POGA: Skārienjūtīgais ātrumu pārslēdzējs ļauj izvēlieties produkta pagatavošanai precīzi piemēroto ātrumu. Pulsācijas poga ļauj vajadzības gadījumā strauji palielināt blendera darba jaudu.

PARAMETRI
Jauda - 1800 W
Vadības panelis - Skārienjūtīgs, apgaismots
Iepriekš iestatītās programmas - Mīkla; Kokteilis; Smūtijs; Ledus deserts; Svaiga sula; Karstā zupa
Ātrumi - 11 ātruma režīmi + pulsācijas režīms
Ekrāns - Papildus citai informācijai uz ekrāna redzams laiks līdz programmas beigām
Savienojamība - Piemērots lietošanai kopā ar Blendtec patentēto FourSide, WildSide+ un Twister trauku
Krāsas - granātābola sarkans, melns

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs