• Blendtec Designer 650

Blendtec Designer 650

  • 799,00€


Blendtec iespējas neaprobežojas tikai ar smūtiju pagatavošanu. Ar to var pagatavot fantastisku saldējumu un mandeļu pienu, ideālus miltus un zemesriekstu sviestu, nepārspējamas dipi mērces un klasiskās mērces, karstās krēmzupas un citus izsmalcinātus ēdienus, un to visu – tikai ar vienu pogas pieskārienu.

STILS UN DAUDZPUSĪBA VIENKOPUS: Ja tavā virtuvē ir Blendtec Designer 650, tad tev ir viss nepieciešamais, lai dažās sekundēs pagatavotu veselīgus smūtijus, uzkodas un ēdienus. Savukārt tā izcilais dizains piešķirs tavai virtuvei izsmalcinātu spožumu! Uz apgaismotā, skārienjūtīgā vadības paneļa tu atradīsi populārāko recepšu pagatavošanai iepriekš iestatītās programmas.
APGAISMOTS, SKĀRIENJŪTĪGS VADĪBAS PANELIS: Blendtec Designer 650 blenderis ir aprīkots ar apgaismotu, skārienjūtīgu vadības paneli, uz kura izgaismotā informācija ir ļoti ērti un labi saskatāma. Vadības panelis ir ieslēdzams ar vienu pogas pieskārienu un tas izslēdzas automātiski. Pateicoties paneļa gludajai virsmai, to ir ļoti viegli notīrīt.
8 PAKĀPJU SKĀRIENJŪTĪGS ĀTRUMU PĀRSLĒDZĒJS + PULSĀCIJAS POGA: Lai regulētu Designer 650 darba ātrumu, vienkārši velc ar pirkstu virzienā pa labi vai pa kreisi, un iegūsi vēlamās konsistences maisījumu. Blenderim ir 8 ātruma režīmi un pulsācijas poga, kas dod iespēju strauji palielināt ātrumu.
6 IEPRIEKŠ IESTATĪTAS PROGRAMMAS: Blendtec Designer 650 ir 6 iepriekš iestatītas programmas: mīkla, kokteilis, smūtijs, ledus deserts, svaiga sula un karstā zupa. Izvēlies, ko vēlies pagatavot, un Blendtec automātiski samazinās vai palielinās darba ātrumu. Rezultāts būs tieši tāds, kāds paredzēts tavā iecienītākajā receptē.

PARAMETRI
Jauda - 1560 W
Vadības panelis - Skārienjūtīgs, apgaismots
Iepriekš iestatītās programmas - Mīkla; Kokteilis; Smūtijs; Ledus deserts; Svaiga sula; Karstā zupa
Ātrumi - 8 ātruma režīmi + pulsācijas režīms
Ekrāns - Papildus citai informācijai uz ekrāna redzams laiks līdz programmas beigām
Savienojamība - Piemērots lietošanai kopā ar Blendtec patentēto FourSide, WildSide+ un Twister krūzi
Krāsas - granātābola sarkans, melns

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs