• Ēterisko eļļu maisījums ''Veselības eņģelītis'' AROMAMA 5ml

Ēterisko eļļu maisījums ''Veselības eņģelītis'' AROMAMA 5ml

  • 16,99€


''Veselības eņģelītis'' ieskaus Jūs smaržīgā vairogā, kad apkārt plosās gripas sezona, un palīdzēs palikt veseliem visu cauru gadu! Maisījuma sastāvā esošajām ēteriskajām eļļām ir spēcīgas antibakteriālas īpašības. Tas labvēlīgi iedarbojas uz respiratoro sistēmu, attīru gaisu no patogēniem un ne mazāk svarīgi – tas atmodina imūno sistēmu. Tas ir perfekts palīgs aukstajā gadalaikā! Ēterisko eļļu sinerģija ''Veselības eņģelītis'' ir derīgs mazuļiem no 6 mēnešiem un visai ģimenei, īpaši pirmsskolniekiem un sākumskolēniem, kuri apmeklē sabiedriskus pasākumus.

Tilpums: 5 ml

''Veselības eņģelītis'' ieskaus Jūs smaržīgā vairogā, kad apkārt plosās gripas sezona, un palīdzēs palikt veseliem visu cauru gadu! Apburošā sinerģija, kur pirmās atplaukst citrusa notis, tām seko ārstniecisko garšaugu un skujkoku akordi, iepriecinās pašus izvēlīgākos, mazākos un visjūtīgākos aromterapijas praktizētājus. Maisījuma sastāvā esošajām ēteriskajām eļļām ir spēcīgas antibakteriālas īpašības. Tas labvēlīgi iedarbojas uz respiratoro sistēmu, attīru gaisu no patogēniem un ne mazāk svarīgi – tas atmodina imūno sistēmu. Tas ir perfekts palīgs aukstajā gadalaikā! Galu galā nav stilīgi slimot, vai ne tā? Ēterisko eļļu sinerģija ''Veselības eņģelītis'' ir derīgs mazuļiem no 6 mēnešiem un visai ģimenei, īpaši pirmsskolniekiem un sākumskolēniem, kuri apmeklē sabiedriskus pasākumus.

Mūsu ieteikums – grūtniecības laikā lietojiet to tikai nepieciešamības gadījumā, piemēram, ja saslimstat ar gripu. Grūtniecības laikā drošākais lietošanas veids ir elektriskajā ēterisko eļļu difūzerī.

Lietošanas norādījumi:

• ''Veselības eņģelītis'' ir veidots pilināšanai uz apģērba (uz plecu līnijas), lai tas kā eņģelis aizsargā un cīnās pret svešām baktērijām un vīrusiem. Aukstajā gadalaikā, lai novērstu saslimšanu ar gripu vai saaukstēšanos, uzpiliniet maisījumu uz virsdrēbju ārējās daļas (uz plecu līnijas), šalles vai mīkstajām mantiņām, kuras bērns visvairāk iemīlējis un nēsā sev līdzi. Ēteriskās eļļas iztvaikos no ķermeņa siltuma un aizsargās pret svešajām baktērijām un vīrusiem. Maisījums neatstāj traipus vai citas pēdas un neietekmē auduma kvalitāti vai krāsu. Aromāts ir pietiekami maigs, lai nekairinātu jūtīgo respiratoro sistēmu.

• Uzpiliniet ''Veselības eņģelīti'' uz mazuļa ratiņu auduma daļas, uz mašīnas sēdeklīša, rotaļlietas vai uz muslīna drāniņas.

• Ja mazulim ir aizlikts deguns un ir grūti elpot, uzpiliniet VIENU pilienu ''Veselības eņģelīti'' uz spilvena (uz stūrīša, kur nav tieša kontakta ar ādu) vai uz gultas veļas. Ēteriskās eļļas iztvaikos, palīdzēs attīrīt un atbrīvot elpceļus.

• Ja jūtat, ka bērns var saaukstēties vai jau ir saaukstējies, difūzējiet maisījumu elektriskajā eļļu difūzerī. Ēteriskās eļļas attīrīs gaisu, atvieglos elpošanu un iekštelpās apturēs infekciju izplatīšanos ģimenē. Dienas laikā iepiliniet difūzerī 6 līdz 8 pilienus maisījuma, 3 līdz 4 pilienus nakts laikā. Paturiet prātā, ka spēcīgs un intensīvs aromāts var ietekmēt miega kvalitāti, to iztraucējot.

• Ja Jums nav elektriskā difūzera, vienkārši varat no maisījuma izgatavot izsmidzināmo! Tumšā stikla pudelē ielejiet 100ml ūdens, iepiliniet 40 līdz 50 pilienus ēterisko eļļu maisījuma ''Veselības eņģelītis” Uzskrūvējiet korķīti un enerģiski sakratiet pudeli un izsmidziniet, kad nepieciešams! Atcerieties, ka ēteriskās eļļas nešķīst ūdenī, tādēļ katru reizi pirms izsmidzināšanas to kārtīgi sakratiet!

• Pirmā palīdzība, ja esat saslimuši ar gripu: ierīvējiet pēdu apakšas ar TĪRU, neatšķaidītu ''Veselības eņģelīti”. Tas prasīs tikai dažas minūtes, lai ēteriskās eļļas iekļūtu organismā un stimulētu imūno sistēmu un palīdzētu ātrāk atlabt. Iesakām atkārtot šo procedūru 2 – 3 reizes dienā.

• Aromterapeitiskās vannas ar maisījumu ''Veselības eņģelītis” patīkami Jūs sasildīs, atvērs augšējos elpceļus un atbrīvos degunu, atvieglos atklepošanu un stimulēs organisma dabīgo aizsargsistēmu. Ja esat saaukstējušies (bet nav drudzis), ejiet siltā vannā – ēteriskās eļļas vannā iedarbojas divējādi: caur degunu un caur ādu.

Uzmanību! Nekad nepievienojiet TĪRU ēterisko eļļu vannai. Atbilstošu pilienu skaitu ēteriskās eļļas iepiliniet tējkarotē ar saldo mandeļu eļļu un šo maisījumu pievienojiet vannai. Vannojieties vismaz 7 – 10 minūtes, ļaujot ēteriskajām eļļām iekļūt ķermenī.

Sinerģijas ''Veselības eņģelītis” pilienu skaits atkarībā no vecuma:

Mazuļiem 6 – 12 mēnešiem – 1 – 3 pilieni

Mazuļiem 12 – 36 mēnešiem 2 – 4 pilieni

3 – 7-gadīgiem bērniem 3 – 5 pilieni

7 – 12-gadīgiem bērniem 4 – 6 pilieni

Pusaudžiem 12+ un pieaugušajiem 6 – 10 pilieni

TIKAI ĀRĒJAI LIETOŠANAI. Glabājiet bērniem nesasniedzamā vietā!


• INCI: Melaleuca Ericifolia Leaf Oil, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Pinus Sylvestris Leaf Oil*, Eucalyptus Staigeriana Branch/Leaf Oil, Eucalyptus Radiata Leaf Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, linalool**, limonene**, citral**, geraniol**.

• *ekoloģiska sastāvdaļa

• **dabiski atrodams ēteriskajās eļļās


Ražotājs: AROMAMA
Svītru kods: 4779046412332
Preces ID: 2755

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs