• Ēterisko eļļu maisījums ''Slimību ārā, veselību iekšā!" AROMAMA 5 ml

Ēterisko eļļu maisījums ''Slimību ārā, veselību iekšā!" AROMAMA 5 ml

  • 14,99€


Mūsu slavenais sinerģisko aromātu maisījums ''Slimību ārā, veselību iekšā!" ir atpazīstams kā aromáma rokraksts. Jūs iemīlēsiet šo neaizmirstamo, atsvaidzinošo un spirdzinošo aromātu maisījumu, kurš netīk ne vīrusiem, ne baktērijām! Organiskā tējas koka, radiālā eikalipta un citronzāles organiskās ēteriskās eļļas izcili attīra gaisu no patogēnās mikrofloras, aizsargā pret vīrusu izplatīšanos, atvieglo elpošanu, stimulē imūnsistēmu un relaksē prātu! Sinerģisko eļļu maisījums ''Slimību ārā, veselību iekšā!" ir piemērots visai ģimenei, kā arī māmiņām, kuras auklē bērnus.To ir droši lietot grūtniecēm, ievērojot mērenību. Lūdzu, ievērojiet – nelietot mazuļiem, kuri jaunāki par 6 mēnešiem. 

Tilpums: 5 ml

''Slimību ārā, veselību iekšā!" tika speciāli izveidots aukstajai sezonai, kad uzplaukst vīrusi un saaukstēšanās. Ja uzskatāt, ka nav stilīgi slimot, tad sauciet pēc palīdzības ''Slimību ārā, veselību iekšā!"

Sinerģisko eļļu maisījums ''Slimību ārā, veselību iekšā!" ir piemērots visai ģimenei, kā arī māmiņām, kuras auklē bērnus. Lūdzu, ievērojiet – nelietot mazuļiem, kuri jaunāki par 6 mēnešiem. To ir droši lietot grūtniecēm, ievērojot mērenību.

Ja Jums ir ēterisko eļļu difūzeris, izvēlieties tādu, kurš piemērots tīru ēterisko eļļu maisījumiem, ja Jums tāda nav, izmantojiet izsmidzināmo, kurš veidots uz ūdens bāzes.

Tīra ēterisko eļļu maisījuma lietošanas norādījumi:

• Lietojiet to ēterisko eļļu difūzerī. Ēteriskās eļļas brīnišķīgi attīrīs gaisu un radīs patīkamu dūmaku. Būs pietiekami, ja dienas laikā difūzerī iepilināsiet 6-8 pilienus. Mēs neiesakām šo maisījumu lietot nakts laikā, jo dūmaka ir diezgan intensīva, tā var ietekmēt rāmo miegu.

• Ienesiet savā mājā papildu svaigumu un tīrību. Pievienojiet 10 pilienus maisījuma ūdens spainī, iemērciet tajā drānu vai grīdas lupatu un notīriet ar to mēbeļu virsmas, un izmazgājiet grīdas. Tējas koka, eikalipta un citronzāles ēteriskās eļļas neļaus izplatīties infekcijām un augt baktērijām!

• Izgatavojiet paši savas antibakteriālās ziepes! Pievienojiet 20 pilienus ''Slimību ārā, veselību iekšā!" 200 ml šķidrajām ziepēm bez smaržvielām, sakratiet, lai ziepes un eļļas labi sajaucas, un izbaudiet!

• Izgatavojiet paši savu izsmidzināmo: tumšā stikla pudelē ielejiet 100 ml ūdens un 45-50 pilienus eļļu maisījuma ''Slimību ārā, veselību iekšā!", uzskrūvējiet smidzināmo uzgali, aktīvi sakratiet un izsmidziniet, kad nepieciešams!


• INCI:Cymbopogon Citratus Leaf Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, Eucalyptus Radiata Leaf Oil*, citral**, limonene**, geraniol**, linalool**.

• *ekoloģiska sastāvdaļa

• **dabiski atrodams ēteriskajās eļļās


Ražotājs: AROMAMA
Svītru kods: 4779046412288
Preces ID: 2750

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs