• Maigā Pieneņpūka ēterisko eļļu maisījums AROMAMA 5ml

Maigā Pieneņpūka ēterisko eļļu maisījums AROMAMA 5ml

  • 10,99€


Maigo un brīnišķīgo lavandas, kumelītes, citrona un staigeriana eikalipta ēterisko eļļu aromātu var izmantot, lai iedarbotos uz 2 problēmu jomām: lai ārstētu siena drudzi vai saaukstēšanos un gripu mazākiem bērniem. ''Maigā pieneņpūka'' ir radīta tiem, kuri cieš no pavasara alerģijām, siena drudža, hroniska klepus, nakts dispnojas, aizlikta deguna un nebeidzamām iesnām. ''Maigajai pieneņpūkai'' ir arī antivīrusu un antibakteriāla iedarbība, kas palīdz cīņā ar iesnām un maigi stimulē imūnsistēmu. Šis ir vislabākais produkts, kurš palīdz mazināt minētos simptomus un kuru var lietot paralēli Jūsu regulārajiem medikamentiem. ''Maigo pieneņpūku'' var lietot jau no dzimšanas kopā ar visu pārējo ģimeni! To ir droši lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Lietošanas norādījumi:

• Pirmā palīdzība, ja ir siena drudzis – ieelpojiet tieši no pudelītes vai uzpiliniet pilienus uz kabatas lakatiņa un ieelpojiet. Tas tūlītēji atvieglos Jūsu pašsajūtu.

• Kad sākas ziedēšanas sezona, sāciet lietot to ēterisko eļļu difūzerī. Tas pakāpeniski novērsīs alerģijas pastiprināšanos, ļaus vieglāk elpot, kontrolēs alerģijas simptomus un attīrīs gaisu iekštelpās. Dienas laikā difūzējiet 6-8 pilienus ēteriskās eļļas un nakts laikā 3-4 pilienus, pārliecinoties, lai smarža nebūtu pārāk intensīva un neiztraucē Jūsu miegu.

• Ja Jums nav ēterisko eļļu difūzera, Jūs varat izgatavot paši savu izsmidzināmo. Tumšā stikla pudelītē iepildiet 100 ml ūdens un 50 pilienus eļļu maisījuma ''Maigā pieneņpūka'', uzskrūvējiet smidzināmo uzgali, aktīvi sakratiet pudelīti. Izsmidziniet istabu 8-10 reizes ik pēc 2 stundām. Sakratiet pirms katras lietošanas reizes.

• Ja Jums pavasara laikā ir jebkādi alerģijas simptomi, tos palīdzēs mazināt pilīte uz drēbēm (uz plecu līnijas; pārliecinieties, lai ēteriskās eļļas neizsūcas cauri un nenokļūtu uz ādas), uz šalles, apkakles, jo Jūsu ķermeņa siltumā tā iztvaikos. Tādā veidā varat arī palīdzēt saviem bērniem aizsargāt sevi no vīrusiem. Viss, kas nepieciešams, ir – uzpiliniet pilīti un pleciem, pirms došanās uz skolu, bērnudārzu vai uz jebkuru citu pasākumu.

• Ierīvējiet savas pēdas ar pilīti neatšķaidīta ēterisko eļļu maisījuma ''Maigā pieneņpūka”, tas stimulēs imūnsistēmu un nomierinās ķermeni.

• Izgatavojiet paši savas - dabīgās ziepes! Pievienojiet 20 pilienus ēterisko eļļu maisījuma 200 ml šķidrajām ziepēm bez smaržvielām, sakratiet, lai ziepes un eļļas labi sajaucas, un izbaudiet!

• Ienesiet savā mājā papildu svaigumu un tīrību. Iepiliniet 10 pilienus maisījuma ūdens spainī, iemērciet tajā drānu vai grīdas lupatu un notīriet ar to mēbeļu virsmas, un izmazgājiet grīdas.

• Izbaudiet aromterapeitisku vannu! Siltais ūdens ļaus ēteriskajām eļļām iztvaikot, palīdzot Jums uzveikt siena drudzi, atvieglos elpošanu, sniegs vispārēju labsajūtu un stimulēs Jūsu imūnsistēmu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ēteriskās eļļas nešķīst ūdenī un Jums tās jāatšķaida, pirms pievienojat ūdenim. Pievienojiet tējkaroti augu eļļas vai ½ tējkaroti piena noteiktam pilienu skaitam ēteriskās eļļas un ielejiet to visu vannas ūdenī.

Ēterisko eļļu maisījuma ''Maigā pieneņpūka” pilienu skaits atkarībā no vecuma:

Zīdaiņiem 0 – 3 mēnešiem 1 – 2 pilieni

Mazuļiem 3 – 6 mēnešiem 2 – 3 pilieni

Mazuļiem 6 – 12 mēnešiem 2 – 4 pilieni

Mazuļiem 12 – 36 mēnešiem 3 – 5 pilieni

4 – 7 gadus vecam bērnam 4 – 6 pilieni

7 – 12 gadus vecam bērnam 5 – 8 pilieni

Pusaudžiem 12+ un pieaugušajiem 6 – 10 pilieni

• INCI: Citrus Limon Peel Oil*, Eucalyptus Staigeriana Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil*, Matricaria Recutita Flower Oil*, limonene**, linalool**, geraniol**, citral**, coumarin**.

• *ekoloģiska sastāvdaļa

• **dabiski atrodams ēteriskajās eļļās

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs